Divadýlka

Pro kolik hráčů
8 - 16
Hráno s
17
Počet vedoucích
1
Rozdělení hráčů
dvě družstva, více družstev  
Typ hry
divadlo, do deště  
Prostředí
uvnitř  
Časová naročnost

Čas na hru: 50 minut

Uskalí a možná nebezpečí

Pokud máte jen jeden CD přehrávač, družstva si písničky poslechnou postupně. Čas na přípravu jim měříme od chvíle, kdy mají možnost poslechu. Během příprav zajistíme kolování CD přehrávače mezi družstvy. Po ukončení přípravného času družstva, která poslouchala dříve, čekají na ta ostatní a nemají již možnost žádných příprav.

Pomůcky

CD přehrávač s písničkou pro každé družstvo. Písnička musí mít srozumitelný text, který má jasný děj. Ideálně jeden CD přehrávač pro každé družstvo.

Příprava

Každé družstvo musí mít k dispozici samostatbý prostor pro poslech a nácvik.

Pravidla

Hráči jsou rozděleni do několika družstev. Každé družstvo obdrží jedno CD. Úkolem družstev je sehrát scénku podle textu písničky na CD. Družstva mají cca 20 - 30 minut na přípravu. Pak následuje společné předvádění jednotlivých scének za doprovodu jejich písničky. Jedno družstvo předvádí a ostatní jsou diváci.

Poznámky

Pokud nemáme dostatek CD přehrávačů či jiné možnosti přehrání skladeb, je dobré, když družstva dostanou navíc text písničky vytištěný. Pak je možné jejich přípravný čas počítat všem najednou, i když mezi nimi přehrávač koluje postupně.

Kde se hra hrála
KABUKA 2005 jaro
Do databáze zadal Světlušák

Pokud budete přihlášeni, mužete si hru stahovat jako PDF, ...

Materiály hry

Názory ostatních na hru

NepočítačovéHry.cz © 2014 | Web vytvořil Jakub Červený